DPS Zimnowoda
Nasz Dom Pałac Co nowego Dla kogo DPS? Warunki Jak u nas zamieszkać? Kontakt


Galeria zdjęć


Galeria zdjęć


Galeria zdjęć

Zjazd Rodzin na wesoło!Bo przecież w takim dniu jak ten, nie ma co płakać, chyba że ze szczęścia bądź ze śmiechu. Wszystkim, którzy zastanawiają się, dlaczego CYRK odpowiadamy:

" Uśmiech jest jak sok pomarańczowy: ma ciepły kolor, słodki smak i daje dużo energii"
" Jeśli potrafisz śmiać się z siebie - to najlepszy dowód na to, że masz poczucie humoru" (Molier)
" Nie ma nic piękniejszego niż pobudzać ludzi do śmiechu" (Achard)

Czasem, gdy ciężar zdarzeń przytłacza i odbiera siłę, my gramy, idzie nam doskonale. Wzbudzamy uśmiech ale i podziw. To właśnie widzieliśmy w oczach naszej widowni a zadziałało jak narkotyk. Chcemy więcej! Ruszamy w turne: jeszcze w czerwcu Pogorzela, wrzesień Bruczków. Do zobaczenia

Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło! Zdjęcie: Zjazd Rodzin na wesoło!


Galeria zdjęć


Galeria zdjęć


Galeria zdjęć
DPS Zimnowoda
KontaktFacebookKontaktBIP