DPS Zimnowoda
Nasz Dom Pałac Co nowego Dla kogo DPS? Warunki Jak u nas zamieszkać? Kontakt


Galeria zdjęć


Galeria zdjęć


Galeria zdjęć

Bruczków i Zimnowoda do góry nogami
24.09.2017r. odbył się piknik podsumowujący działania realizowane w ramach PGS. Współtwórcami projektu byli: OSP Bruczków, Sołectwo Bruczków, KGW Bruczków oraz DPS Zimnowoda. Połączone siły działały pod hasłem: „W Bruczkowie staniemy na głowie, by zielony placyk stworzyć, skakać, tańczyć, pogaworzyć”.
Celem projektu była integracja lokalnego środowiska, umocnienie więzi sąsiedzkich oraz nawiązanie relacji z grupą niepełnosprawnych, podopiecznych DPS w Zimnowodzie. Cel został osiągnięty, a wszystko to stało się podczas wspólnie podjętych działań: uporządkowywania terenu wokół boiska, sadzenia drzew i krzewów czy przygotowywania miejsca na ognisko. „Wisienką na torcie” był piknik, którego program obfitował w różnorodne propozycje: mecz międzypokoleniowy, warsztaty plastyczne dla dzieci, naukę gry w boule, speedball, konkurencje na wesoło, występ kabaretowy podopiecznych DPS oraz biesiada przy ognisku przy pysznych wypiekach pań z KGW oraz kiełbaskach smażonych na nowym grillu. Na nasze zaproszenie odpowiedziało wielu gości: Prezes Stowarzyszenia „Dziecko” p. M. Sobkowiak, Wiceprezes Banku Spółdzielczego w Gostyniu p. J. Celka, przedstawiciel Starostwa Powiatowego p. J. Sikora, ks. Proboszcz W. Szymczak, Dyrektor DPS p. G. Wira. Atmosfera wspólnej zabawy była cudowna, a mina zadowolonego sołtysa p. L. Chałupniczaka bezcenna.  Poniżej fotorelacja.

Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami Zdjęcie: Bruczków i Zimnowoda do góry nogami


Galeria zdjęć


Galeria zdjęć


Galeria zdjęć
DPS Zimnowoda
KontaktFacebookKontaktBIP